66
edits
(14 intermediate revisions by 4 users not shown) | |||
Line 3: | Line 3: | ||
{| class="wikitable sortable collapsible" | {| class="wikitable sortable collapsible" | ||
! colspan="2"| Past Meeting Notes | ! colspan="2"| Past Meeting Notes | ||
|- | |- | ||
! data-sort-type="isoDate" | date | ! data-sort-type="isoDate" | date | ||
! class="unsortable" | comments | ! class="unsortable" | comments | ||
|- | |||
| [[Mesh/9_April_2019|2019-04-16]] | |||
| Weekly organizing meeting | |||
|- | |||
| [[Mesh/9_April_2019|2019-04-09]] | |||
| Weekly organizing meeting | |||
|- | |||
| [[Mesh/26_March_2019|2019-03-26]] | |||
| Weekly organizing meeting | |||
|- | |||
| [[Mesh/19_March_2019|2019-03-19]] | |||
| Weekly organizing meeting | |||
|- | |||
| [[Mesh/12_March_2019|2019-03-12]] | |||
| Weekly organizing meeting | |||
|- | |||
| [[Mesh/26_February_2019|2019-02-26]] | |||
| Weekly organizing meeting | |||
|- | |||
| [[Mesh/19_February_2019|2019-02-19]] | |||
| Weekly organizing meeting | |||
|- | |||
| [[Mesh/12_February_2019|2019-02-12]] | |||
| Weekly organizing meeting | |||
|- | |||
| [[Mesh/29_January_2019|2019-01-29]] | |||
| Weekly organizing meeting | |||
|- | |||
| [[Mesh/22_January_2019|2019-01-22]] | |||
| Weekly organizing meeting | |||
|- | |||
| [[Mesh/15_January_2019|2019-01-15]] | |||
| Weekly organizing meeting | |||
|- | |||
| [[Mesh/08_January_2019|2019-01-08]] | |||
| Weekly organizing meeting | |||
|- | |||
| [[Mesh/18_December_2018|2018-12-18]] | |||
| Weekly organizing meeting | |||
|- | |||
| [[Mesh/11_December_2018|2018-12-11]] | |||
| Weekly organizing meeting | |||
|- | |- | ||
| [[Mesh/04_December_2018|2018-12-04]] | | [[Mesh/04_December_2018|2018-12-04]] |