Difference between revisions of "Mesh/Minutes"
Jump to navigation
Jump to search
Line 6: | Line 6: | ||
|- | |- | ||
| [[Mesh/18_April_2017|2017-04-18]] | | [[Mesh/18_April_2017|2017-04-18]] | ||
| Weekly organizing meeting | |||
|- | |||
|- | |||
| [[Mesh/11_April_2017|2017-04-11]] | |||
| Weekly organizing meeting | | Weekly organizing meeting | ||
|- | |- |