Difference between revisions of "Mesh/Minutes"
Jump to navigation
Jump to search
Line 8: | Line 8: | ||
|- | |- | ||
| [[Mesh/25_02_2020|2020-02-25]] | | [[Mesh/25_02_2020|2020-02-25]] | ||
| Monthly organizing meeting | |||
|- | |||
| [[Mesh/17_12_2019|2019-12-17]] | |||
| Monthly organizing meeting | | Monthly organizing meeting | ||
|- | |- |