Difference between revisions of "Mesh/Minutes"
Jump to navigation
Jump to search
Line 8: | Line 8: | ||
|- | |- | ||
| [[Mesh/29_10_2019|2019-10-29]] | | [[Mesh/29_10_2019|2019-10-29]] | ||
| Monthly organizing meeting | |||
|- | |||
| [[Mesh/22_10_2019|2019-10-22]] | |||
| Monthly organizing meeting | | Monthly organizing meeting | ||
|- | |- |